Projekts “Lasīšanas Aplis”

     Šajā mācību gadā mūsu skolas skolēni piedalījās “Reading circle” projektā. Projektu organizēja Latvijas Angļu Valodas skolotāju asociācija, “PEARSON” izdevniecība un ”Jāņa Rozes” grāmatnīca.

     Projekta devīze bija “Lasošie bērni, domājoši pieaugušie.” Skolēniem tika dota iespēja izlasīt 8 grāmatas angļu valodā. Projektā piedalījās 8 skolas no visas Latvijas, tai skaitā arī mūsu skola. Ik pēc četrām nedēļām skola saņēma grāmatas no Saldus skolas, un pēc grāmatu izlasīšanas, tās tika nosūtītas uz Rīgas skolu.

     Skolēnu viedokļi par izlasītajām grāmatām:

     Valērija: “Visvairāk man patika divas grāmatas – “The Call of the Wild” un “Marley and Me.” Man šīs grāmatas patika, jo man patīk dzīvnieki. Arī stāsti ļoti patika. Tie bija aizkustinoši. Gan skumīgi, gan priecīgi vienlaikus. Esmu priecīga, ka veltīju laiku grāmatu lasīšanai. Uzzināju daudz jaunu vārdu. Tā kā mēs klausījāmies disku un skatījāmies filmu, man patika, cik skaisti skan angļu valoda. Uzlabojās izruna.”

     Artjoms: “Man visvairāk patika grāmata “The Call of the Wild,” tāpēc ka bija interesants sižets. Bet pati pirmā grāmata par grupu “The Beatles” patika vēl vairāk.”

     Edgars: “Esmu priecīgs, ka piedalījos projektā. Man patika grāmata par grupu “The Beatles.” Es iepazinos ar viņu daiļradi un uzzināju, ka maniem vecākiem arī patīk šī grupa. Man arī patika grāmata “Braveheart,” jo man patīk vēsture.”

 

     “Lasīšanas Aplis” neapstāsies ārkārtējās situācijas dēļ: turpināsim lasīt grāmatas elektroniski!