Jelgavas Paula Bendrupa pamatskolas mācību priekšmetu konsultāciju grafiks

2023./2024. m. g.

Skolotājs

Mācību priekšmets

klases

kabinets

Diena

Laiks

Berjoza Dainis

fizika

8.a, 8.b, 9.a, 9.b

105.

Ceturtdiena

14.35-15.30

inženierzinības

9.a, 9.b

Bitēna Astra

latviešu valoda

 

1.b, 2.a

 

228.

Trešdiena

13.00-14.50

 

 

sociālās zinības

1.b

matemātika, dabaszinības

 

1.b

Bleidele Ilze

 

 

latviešu valoda, literatūra

5.a, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

217.

Pirmdiena

Otrdiena

Ceturtdiena

15.20-16.25

13.50-14.30

15.20-16.25

 

teātra māksla

5.a, 7.a, 7.b

latviešu valoda un literatūra

8.b

Briģe Dālija

matemātika

6.a, 6.b, 7.a, 7.b

104.

Pirmdiena

Otrdiena 

13.45-14.55

14.35-15.45

 

sociālās zinības

4.a

Dauvarte Lāsma

datorika

4.a, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b

227.

Pirmdiena

Otrdiena

8.00-8.20

8.00-8.20

Dorofejevs Sergejs

sports un veselība

1.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b

s/z

Pirmdiena

Piektdiena

14.30-15.00

7.50-8.25; 13.40-15.00

Jevstigņejeva Mārīte

vizuālā māksla

visām klasēm

210.

Otrdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

8.00-8.20; 13.40-14.00

8.00-8.20; 13.40-14.00

8.00-8.20; 13.40-14.00

 

Jodele Ita

dabaszinības

3.a, 4.a, 5.a, 6.a, 6.b

 

203.

 

 

Pirmdiena

Trešdiena

13.00-14.05

13.50-14.55

bioloģija

7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b

 

matemātika, sociālās zinības

3.a

Kolosova Antoņina

angļu valoda

1.a, 1.b, 2.a, 3.a, 4.a, 5.a, 6.a, 6.b, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b

206.

Pirmdiena

Otrdiena

13.50-14.30; 14.35-15.15

13.50-14.30; 14.35- 14.25

Kraukle-Veisa Violeta

matemātika

 

4.a, 5.a, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b

 

216.

 

Otrdiena

Ceturtdiena

 

 

14.35-15.30

13.50-15.10

datorika

5.a, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b

Lepins-Žagars Vitālijs

sports un veselība

1.b, 2.a, 3.a, 4.a, 5.a, 6.a

s/z

Otrdiena

Piektdiena

13.00-14.00

13.00-14.25

Leskavniece Jekaterina

angļu valoda

7.a, 7.b

302.

Ceturtdiena

8.00-8.13

Jēruma Gundega

dizains un tehnoloģijas

visām klasēm

129.

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

7.55-8.30; 13.50-14.40

13.50-14.30

7.55-8.30

Mjagkaja Tatjana

Latvijas un pasaules vēsture

7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b

 

 

207.

 

Trešdiena

 

13.50-15.45

 

sociālās zinības un vēsture

 

5.a, 6.a, 6.b

 

sociālās zinības

7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b

Ragucka-Ragovska Ludmila

matemātika, dabaszinības

2.a

322.

Piektdiena

7.45-8.20

Rjabeva Svetlana

krievu valoda un literatūra

 

8.b, 9.b

 

202.

Pirmdiena

Otrdiena

Ceturtdiena

14.35-15.10

7.45-8.20

7.45-8.20

krievu valoda (svešvaloda)

 

4.a, 5.a, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 9.a

vācu valoda

6.a

Škinča Elita

latviešu valoda

 

1.a, 3.a, 4.a

 

229.

Pirmdiena

Otrdiena

13.00-14.10

13.00-14.10

matemātika, dabaszinības, sociālās zinības

1.a

Ulbina Sarma

latviešu valoda, literatūra

 

6.a, 9.a

 

310.

Pirmdiena

Otrdiena

14.30-15.30

13.40-14.20

latviešu valoda un literatūra

9.b

Ulase Inguna

ķīmija

8.a, 8.b, 9.a, 9.b

105.

Pirmdiena

8.00-8.25

Miķelsone Māra

ģeogrāfija

7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b

303.

Trešdiena

15.15-16.20

Ladigina-Obručņikova Darja

mūzika

1.a, 1.b, 2.a, 3.a, 4.a, 5.a, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b

205.

Otrdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

14.35-15.35

7.50-8.20

7.50-8.20; 14.35-15.25