Projekts "Man ir tīri zobi!"

     Pavasara ritējumā, 21. martā, mūsu skolas 1.-2.b un 3.-4.b klases skolēniem bija lieliska iespēja iesaistīties ESF projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (identifikācijas Nr. 9.2.4.1./16/I/001) programmas “Programma pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem Latvijā par mutes un zobu veselības veicināšanu saistībā ar veselīga uzturas paradumiem” īstenotajā izglītojošā nodarbībā “Man ir tīri zobi!”.
     Bērniem saprotamā un saistošā veidā lektore izskaidroja veselīga uztura nozīmi un to, kā pareizi kopt zobus. Skolēni vēroja, klausījās un atbildēja uz jautājumiem, tā nostiprinot iegūto un jau zināmo informāciju par mutes dobuma un zobu veselību, to saistot ar uztura paradumu ietekmi, kā arī nostiprināja prasmi un iemaņu pareizi un regulāri tīrīt zobus.
     Vai jūs zināt, ka zobu suka jāmaina ik pēc trīs mēnešiem? Mūsu skolēni tagad to zina un atcerēsies – katram gadalaikam jauna zobu suka!
Nodarbības laikā bērni ne vien uzzināja vērtīgu informāciju, bet ieguva savā īpašumā arī noderīgas dāvaniņas – krāsojamo uzdevumu grāmatu, vecumam atbilstošu zobu suku, mutes dvielīti, kalendāru ar uzlīmēm, lai sekotu zobu tīrīšanai, kā arī diplomu par dalību nodarbībā.
Sakām lielu paldies izglītojošās nodarbības “Man ir tīri zobi!” lektorei Siantarai Silickai par skolēnu vecumam atbilstošu, izzinošu un interesanto nodarbību!
     Īpaši esam gandarīti, ka nodarbība šogad varēja notikt klātienē.

Veselus, tīrus un skaistus zobiņus visiem skolēniem novēlam arī mēs, skolotājas –

Ludmila Ragucka-Ragovska un Kristīne Kizāne

Galerija