Iniciatīva "Latvijas skolas soma"

     Ziemassvētku gaidīšanas laikā – 16. decembrī, mūsu skolas skolēniem bija iespēja tiešsaistē noskatīties iluzionistu Pecolli veidoto mūsdienu cirka izrādi “Zemūdens burbuļu izrāde”.
     Iluzionistu Pecolli veidotā mūsdienu cirka izrāde ar oriģināliem izteiksmes līdzekļiem izstāstīja ļoti aktuālu stāstu par to, kā cilvēks pats atklāj un attīsta savu potenciālu. Visa izrādes darbība notika it kā zemūdens pasaulē un galvenais izrādes mākslinieks Mr.B izrādes laikā sastapās ar vairāk vai mazāk reāliem zemūdens iemītniekiem un, pateicoties viņiem, uzzināja daudz vairāk pats par sevi, lai izrādes beigās saprastu, ka laime nav jāmeklē nekur ārpusē, bet katram sevī pašā un mums ir dotas visas iespējas to paveikt.
     Izrādē tika izmantoti dažādu skatuves mākslas jomu elementi, t.sk., cirka māksla (ziepju burbuļu māksla, burvju māksla, akrobātika, žonglēšana utt.), aktiermeistarība, zīmēšana ar smiltīm, deja, pantomīma, kā arī specefekti un oriģināla skatuves scenogrāfija.
     Iluzionisti Pecolli ar saviem brīnumiem mūs ieveda neparastajā, nezināmajā pasaulē, liekot mums aizdomāties par cilvēka spējām un iespējām. Cik ļoti daudz ir nepieciešams strādāt ar sevi, lai spētu ielīst kastē?
     Skolēni ar lielu aizrautību vēroja izrādi, padarot Ziemassvētku gaidīšana laiku priecīgāku, brīnumaināku un aizraujošāku.

Skolotāja Mārīte Jevstigņejeva