Sveicam

Apsveicam psiholoģi Natāliju Gaireni-Belozubu ar Jelgavas valstspilsētas domes Pateicības rakstu Par augstu pedagoģisko meistarību un ieguldījumu bērnu un jauniešu izglītošanā.

Natālija ir saprotošs un atbalstošs cilvēks. Viņa ir gatava uzklausīt un palīdzēt jebkuram skolēnam, ieraudzīt katra stiprās puses un noteikt konkrētas robežas. Psiholoģes rūpju lokā ir ne tikai tie bērni, kas pie viņa vēršas pēc palīdzības. Viņa seko līdzi gan pirmklasnieku adaptācijai, gan jaunpienākušajiem skolēniem mācību gada laikā. Svarīga ir psiholoģes prasme ielūkoties dziļāk katra bērna sirdī un pamanīt skolēnu, kurš nesmaida, un dienām ilgi ir skumjš. Saprast, kas stāv vai slēpjas aiz nepateikta vārda, skumja vaiga, vai gluži pretēji – skaļas, pompozas bravūras.

Natālijai ir ticība tam, ko un kā darām skolā, un kaut ir dienas, kad ir sajūta, ka viss velti, tad katra nākamā diena nāk ar jaunu pārliecību, ka būs labi.

Natālijas atpazīstamības zīme ir smaids – vienmēr mīļš, sirsnīgs un patiess. Ar savu ikdienas darbu  viņa apliecina  spēju pozitīvi un konstruktīvi skatīties uz dažādiem  notikumiem, sniegt atbalstu, uzmundrināt, palīdzēt.