Mūsu skolēni piedalās Junior Achievement Latvia un dibina SMU

Pateicoties mūsu skolas audzēkņa Roberta Baļa mammas sagādātajiem materiāliem, savstarpēji sadarbojoties 1.- 9.e klases skolēniem un 6.-7.c klases skolēniem, esam izveidojuši un reģistrējuši skolēnu mācību uzņēmumu “Gaismīte”.

1.-9. e klases skolēni ir galvenie mūsu produkta krāsainās sveces ražotāji.

Kristiāns Veisberģis, Savīna Janavičute, Daniels Kalve un Marks Kaulenis ir skolēnu komanda, kura domāja, radīja un īstenoja idejas.

Lai reģistrētu SMU, mums bija jāizdomā nosaukums, jāizdomā, jāuzzīmē un jāapstrādā logo. Jāveic aprēķini – izejvielas, ražošanā patērētais, līdz nonācām pie vienas sveces aptuvenās cenas. Jāizdomā un jānoformē katra svece pasākumam.

jalatvia.lv SMU katalogā ir arī mūsu sveces. Mēs katru sveci centāmies skaisti nofotografēt. Katra fotogrāfija bija arī jāapstrādā un jāievieto katalogā. Tas bija sarežģīti. Vēl mums ir jāsagatavo video par mūsu svecēm.

Šobrīd esam pieteikušies visas Latvijas SMU lielajam pasākumam T/C Domina 4.martā – CITS BAZĀRS. Ļoti vēlamies izturēt atlasi un piedalīties šajā pasākumā.

Skolotāja Mārīte Jevstigņejeva

SMU “Gaismīte” ir apstiprināts dalībai Cits Bazārs pavasarī 2023, kas norisināsies klātienē 4.martā TC Domina Shopping telpās!